Роздільнянські депутати продовжують ігнорувати пленарні засідання

Роздільнянські депутати продовжують ігнорувати пленарні засідання

Тільки 10 з 26 депутатів Роздільнянської міської ради не пропустили жодного із п’яти пленарних засідань у 2019 році, згубна тенденція з попередніх років не тільки зберігається, а й посилюється. 

За даними  2018 року тільки 6 депутатів Роздільнянської міської ради були присутні на всіх пленарних засіданнях: Ганна Головко, Оксана Дмитренко, Владислав Долгій, Олександр Ісаєв, Наталя Топтунова і Наталя Швець активно працювали на всіх засіданнях минулого року. Якщо ж в 2017 році рекордсменом-прогульником був лише Дмитро Комков («Опозиційний блок»), то у 2018 році 100% засідань пропустив ще й Віталій Доронін («Відродження»), а в 2019-му до них приєдналася Олена Тегляєва (БПП «Солідарність»), що пропустила всі 5 засідань поточного року. 

У 2018 році Андрій Тегляєв і Сергій Голубов пропустили 10 засідань із 14, а іще четверо — Юрій Кукса, Олена Тегляєва, Василь Писаренко і Віктор Поштаренко пропустили 50% засідань. У 2019-му 80% засідань пропустили Сергій Голубов і Юрій  Кукса, 60% — Олена Процюк.

По два засідання з п’яти пропустили Олександр Панкратов (БПП «Солідарність»)  і Василь Писаренко («Радикальна партія Олега Ляшка»), а по одному — ще 8 депутатів. Репутацію найбільш дисциплінованих підтримують Ганна Головко, Владислав Долгій, Олександр Ісаєв, Наталя Топтунова і Наталя Швець, які і в 2019 році, як і в 2018-му, поки не мають жодного пропуску.

За постійними оновленнями кампанії можна слідкувати:
В соціальній мережі Facebook на сторінці «Місцеві депутати. Атестація»
Докладніше про громадську кампанію «Атестація депутатів місцевих рад»

Громадська кампанія «Атестація депутатів місцевих рад» спрямована на сприяння вирішенню проблеми низького рівня відкритості, прозорості та підзвітності виборцям депутатів 23 місцевих рад з 17 областей України, а також підвищення поінформованості громадян про діяльність місцевих депутатів. Проект «Атестація депутатів місцевих рад» реалізується Одеською обласною організацією ВГО «Комітет виборців України» разом з партнерськими організаціями з 16 регіонів України за підтримки Національного фонду демократії (NED, США). У 2016 році апробація методології відбулася в місцевих радах Одеської області за підтримки Міжнародного фонду «Відродження», з 2018-го року за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» відбувається розробка веб-платформи «Місцеві депутати».