Наскільки активно працювали депутати Краматорської міської ради на черговій передлітній сесії

Наскільки активно працювали депутати Краматорської міської ради на черговій передлітній сесії

29 травня відбулось чергове пленарне засідання 42-ї сесії Краматорської міської ради VII скликання. На сесії були присутні 34 з 42 (81%) депутатів Краматорської міської ради. Вісім депутатів були відсутні, а саме:  Олександр Гончаренко, Сергій Зеленський,  Михайло Купріков, Сергій Левченко, Віктор Панков, Олександр Рудаков, Ігор Сташкевич  та  Наталія Тесленко.

Під час проведення пленарного засідання доповідачами з різних питань виступали: Наталія Савченко, Ірина Ольхова, Надія Тітова, Валерій Власенко, Ольга Лузгіна, Віталій Скачко.

    Зробивши огляд прийнятих рішень депутатами Краматорської міської ради під час пленарного засідання, можна виділити наступні: після виступу Наталії Савченко депутати ухвалили рішення внести зміни до переліку адміністративних послуг, які надаються через центр адміністративних послуг виконавчого комітету Краматорської міської ради. За це проголосували всі 34 присутніх депутати. 

Також обранці затвердили на три роки список присяжних Краматорського міського суду, проголосувавши за нього одностайно.  

Під час виступу Ірини Ольхової про внесення змін до рішення міської ради «Про міський бюджет на 2019 рік» про наявність конфлікту інтересів заявив Віталій Рубайло, який не брав участь у цьому голосуванні, дотримавшись Закону України «Про запобігання корупції». Також під час розгляду цього питання Валерій Власенко виступив з клопотанням передбачити гроші на ремонт тротуарів на території селищ, що входять у межі Краматорська.  
    
Після виступу Надії Тітової депутати ухвалили рішення внести зміни до Програми розвитку парків культури та відпочинку м. Краматорськ на 2019-2021 роки. При розгляді питання «Про затвердження Положення про управління освіти Краматорської міської ради в новій редакції» публічно заяву про наявність конфлікту інтересів зробила Олена Шорнікова, яка не брала участь у голосуванні. 
    
Водночас вартий уваги той факт, що депутати одностайно підтримали наміри брати участь у грантовій програмі Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО) «Фонд «Північна ініціатива гуманітарної підтримки та енергоефективності (Україна)» щодо впровадження енергозберігаючих заходів та підвищення енергоефективності міських об'єктів для фінансування інвестиційного проекту «Реконструкція покрівлі будівлі Краматорської Української гімназії».

Після диспутів Валерія Власенка та Ольги Лузгіної депутати проголосували за рішення про розгляд чотирьох електронних петицій, які підтримали мешканці міста Краматорська. Також під час сесії у розділі “Різне” виступили депутати з низкою питань і пропозицій. Так, Володимир Ржавський вказав на необхідність взяти на баланс стовпи зовнішнього освітлення по вул. Кондрата Ґампера з метою запобігання їхній крадіжці та здачі на металобрухт. Ніна Соболева звернула увагу на ситуацію з інтенсивним рухом автомобілів за палацом культури, що небезпечно для дітей, які відвідують гуртки. Пані Ніна закликала своїх колег вжити заходів та встановити обмежуючі знаки і перехід. Світлана Фоміна повідомила про зустріч, що відбулась у інклюзивно-ресурсному центрі на базі ЗОШ № 16 та вкотре нагадала про невирішені проблеми, що існують в процесі будівництва центру. Андрій Безсонний  висловив думку про збільшення фінансової допомоги патрульній поліції за програмою «Правопорядок». Микола Разживін  виступив з проханням відновити сонячну батарею у сквері Станкострой. Лілія Кісліцина висловила бажання почути відповіді на питання, які депутати ставили на пленарному засіданні ще у березні керівництву поліції. Вона також закликала активізувати покіс трави для боротьби з кліщами, і особливу увагу приділити району біля бульвару Машинобудівників, де сконцентрувались дитячі установи.
 


Наразі за постійними оновленнями кампанії можна слідкувати: 
В соціальній мережі Facebook на сторінці «Місцеві депутати. Атестація».
Докладніше про громадську кампанію «Атестація депутатів місцевих рад».

За додатковою інформацією про здійснення ініціативи в Донецькій області звертайтесь до: ГО «Точка доступу», tochkadostupugo@gmail.com

Громадська кампанія «Атестація депутатів місцевих рад» спрямована на сприяння вирішенню проблеми низького рівня відкритості, прозорості та підзвітності виборцям депутатів 23 місцевих рад з 17 областей України, а також підвищення поінформованості громадян про діяльність місцевих депутатів. Проект «Атестація депутатів місцевих рад» реалізується Одеською обласною організацією ВГО «Комітет виборців України» разом з партнерськими організаціями з 16-ти регіонів України за підтримки Національного фонду демократії (NED, США). У 2016 році апробація методології відбулася в місцевих радах Одеської області за підтримки Міжнародного фонду «Відродження», з 2018-го року за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» відбувається розробка веб-платформи «Місцеві депутати. Атестація». В місті Краматорськ за реалізацію ініціативи відповідає ГО «Точка доступу».