Лише п'ятеро депутатів Білгород-Дністровської міської ради активно взаємодіють із виборцями у соціальній мережі Facebook

Лише п'ятеро депутатів Білгород-Дністровської міської ради активно взаємодіють із виборцями у соціальній мережі Facebook

23 депутати Білгород-Дністровської міської ради зареєстровані у соціальній мережі Facebook, однак активно взаємодіють з виборцями лише п’ятеро: Василь Садовський («Опозиційний блок»), Олександр Морозов («Довіряй Ділам»), Віктор Грозов («Наш край») Юлія Федорова та Денис Кімінчіджі (позафракційні). Ця п’ятірка депутатів надає перевагу написанню власних постів та активній відповіді на коментарі під власними дописами або тими дописами, де їх позначено.

Зауважимо, що Віктор Грозов почав активно вести персональну сторінку лише з моменту обрання його секретарем Білгород-Дністровської міської ради у квітні цього рок.

  



Ще дванадцять депутатів Білгород-Дністровської міської ради надають перевагу репостам місцевих ЗМІ та постів з партійних сторінок чи сторінок депутатів.

Ігор Галат, Віталій Кірсей (ВО «Батьківщина»), Андрій Кріштопов («Опозиційний блок») Олександр Скалозуб (позафракційний) ніяк не інформують виборців про свою діяльність, проте їх часто позначають у своїх дописах колеги-депутати та місцеві ЗМІ, через що складається візуальна видимість того, що депутати інформують виборців про свою діяльність.

 

 

 

Двоє із зареєстрованих у Facebook депутатів: Ігор Десятник (“БПП «Солідарність») та Володимир Сорока («Наш край»), - використовують мережу винятково для потреб приватного життя, тож інформація про їх політичну діяльність відсутня.

Нагадаємо, що минулого року активній взаємодії з виборцями через Facebook віддавали перевагу: Віталій Граждан, Василь Садовський, Інна Гончарова («Опозиційний блок»); Сергій Манітенко, («Наш край»); Денис Кімінчіджі, Юлія Федорова, Ольга Ціпуленко та Сергій Крупп (позафракційні). 

Олександр Єрошенко («Відродження»), Михайло Баранов, Іван Вихристюк (“БПП «Солідарність»), надають перевагу інформуванню виборців про свою депутатську діяльність через ЗМІ. 

29% депутатського корпусу взагалі ніяк не інформують виборців про свою діяльність.

Докладніше про громадську кампанію «Атестація депутатів місцевих рад».
За постійними оновленнями кампанії можна слідкувати: 
В соціальній мережі Facebook на сторінці «Місцеві депутати. Атестація».

Громадська кампанія «Атестація депутатів місцевих рад» спрямована на сприяння вирішенню проблеми низького рівня відкритості, прозорості та підзвітності виборцям депутатів 23 місцевих рад з 17 областей України, а також підвищення поінформованості громадян про діяльність місцевих депутатів. Проект «Атестація депутатів місцевих рад» реалізується Одеською обласною організацією ВГО «Комітет виборців України» разом з партнерськими організаціями з 16-ти регіонів України за підтримки Національного фонду демократії (NED, США). У 2016 році апробація методології відбулася в місцевих радах Одеської області за підтримки Міжнародного фонду «Відродження», з 2018-го року за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» була розроблена та запущена веб-платформа «Місцеві депутати. Атестація».